گردوی من
خانه / پایه چراغ / فروش پایه چراغ پایه ۴۰ سانت کلاسیک در بازار تهران و سراسر کشور

فروش پایه چراغ پایه ۴۰ سانت کلاسیک در بازار تهران و سراسر کشور

Rate this post

پایه چراغ که به ابزاری به جهت وصل شدن انواع چراغ ها اشاره دارد، دارای کاربرد فراوانی در هر یک از فضا ها و محوطه های آزاد و شهری بوده و این روزها متقاضیان بسیاری را به سمت خود کشانده است. اما در ارتباط با فروش یکی از پر تقاضا ترین نوع این پایه چراغ ها اگر بخواهیم بگوییم؛ باید گفت فروش پایه چراغ پایه ۴۰ سانت کلاسیک در حال حاضر رونق خاصی را در بازار تهران و سراسر کشور پیدا کرده است. در واقع این میزان از فروش خوبِ مربوط به این پایه چراغ را می توان ناشی از اندازه مناسب و مدل بسیار شیک و زیبای آن دانست.

فروش پایه چراغ پایه 40 سانت کلاسیک در بازار تهران و سراسر کشور

پایه چراغ چمنی آلومینیومی ۴۰ سانت

 

پایه چراغ چمنی آلومینیومی 40 سانت

پایه چراغ به عنوان تکیه گاهی ایمن و مطمئن برای چراغ هایی که روی آن وصل می شوند تا در نهایت به ایجاد روشنایی های لازم در فضا های گوناگون بپردازند، به شمار می رود.
حالا به هر کجای سطح شهر ها، باغ ها، پارک ها، معابر عمومی و … که نگاه کنید، اثر بسیاری از این ابزار را می بینید.
اما در خصوص اندازه و جنس به کار رفته در پایه چراغ ها می خواهیم کمی بیشتر بگوییم.

یکی از مناسب ترین سایز پایه چراغ، پایه چراغ ۴۰ سانت است که نه خیلی کوتاه و نه بلند می باشد و اگر با مدل های شیکی همراه باشد، همواره جلوه خاصی را نیز پیدا خواهد کرد.
قابل ذکر است که پایه چراغ هایی با این اندازه، عموما در این مکان ها یا محیط ها نصب و استفاده می شوند:

 • محیط میدان های شهری
 • محوطه های چمن کاری شده
 • پیاده روها

همچنین یکی از بهترین انواع جنس بدنه پایه چراغ آلومینیومی است که مقاومت بسیار خوبی را در برابر عوامل محیطی از خود نشان داده و دوام بسیار بالایی نیز در آن وجود دارد.

پرطرفدارترین و اقتصادی ترین پایه چمنی بسیار مقاوم و چشم نواز

 

پرطرفدارترین و اقتصادی ترین پایه چمنی بسیار مقاوم و چشم نواز

پایه چراغ ها همانند چراغ هایی که به آن ها متصل هستند، بنا به کاربرد در یک محیط و فضای خاص، عناوین متعددی را به خود می گیرند.
برای مثال می توان پایه چمنی را نام برد که تقریبا از ارتفاع یا قد کوتاهی برخوردار بوده و علاوه بر ایجاد روشنایی، از جنبه تزئینی نیز اهمیت بسیار زیادی را دارا می باشد.
اما از این نوع پایه چراغ ها، اندازه ها و مدل های متعددی در بازار فروش وجود دارد.

اگر بخواهیم یکی از پر طرفدار ترین و اقتصادی ترین پایه چمنی که در بخش های متعددی از بازار دیده می شود را نام ببریم، می توان به پایه چراغ ۷۰ سانت اشاره کرد.
پایه چراغ چمنی مورد نظر اکنون این صفات برجسته را در خود گنجانده و به همین دلیل جزو پرفروش ترین ها و پر طرفدار ترین ها به شمار می آید:

 • اغلب این پایه چراغ ها به عنوان پایه چمنی مقاوم شناخته شده که به دلیل جنس به کار رفته در آن ها یعنی جنس آلومینیومی می باشد.
 • همچنن از طرح ها و مدل هایی فوق العاده چشم نواز نیز برخوردار می باشد.

فروش آنلاین مجموعه ای از بهترین پایه های چراغ روشنایی

فروش آنلاین مجموعه ای از بهترین پایه های چراغ روشنایی

ایجاد روشنایی به منظور فراهم آوردن دید کافی برای همه، امری الزامی است که این ضرورت در هنگام شب که تاریکی همه جا را فرا می گیرد، احساس می شود.
به همین جهت تولید کنندگان به ساخت ابزاری به نام پایه چراغ روی آوردند تا بتوانند به تامین روشنایی های لازم پرداخته و نیاز افراد را در این حیطه برطرف سازند.
حالا با وجود تولیدات انبوهی که از پایه چراغ های متنوع شکل گرفته است؛ شاهد فروش آن ها هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین می باشیم.

در توضیحی بیشتر از فروش آنلاین این ابزار باید گفت که در حال حاضر استقبال بی نظیری را از سوی خریداران به همراه داشته است.
چرا که دسترسی راحت تر و سریع تری به پایه چراغ ها را برای تمامی خریداران حتی در هر کجای ایران که باشند؛ فراهم می آورد.

اما خریداران باید دقت کنند که به مراکز فروش آنلاین معتبر که این مرکز نیز جزو آن هاست، مراجعه کرده تا بتوانند مجموعه ای از بهترین پایه های چراغ روشنایی که شامل مدل های متنوعی هستند را مشاهده کرده و تهیه نمایند.

در این قسمت به برخی از این مدل ها می پردازیم:

 • پایه چراغ روشنایی مدل زاگرس
 • مدل شهسوار
 • مدل توس
 • مدل البرز
 • مدل بلوط
 • مدل سندباد
 • و …

مرکز تولیدی پایه چراغ کلاسیک ۴۰ سانت و سایز های سفارشی

 

مرکز تولیدی پایه چراغ کلاسیک 40 سانت و سایز های سفارشی

مرکز فوق ابتدا به عنوان مرکز تولیدی پایه چراغ شناخته شده و بعد در حوزه فروش نیز به فعالیت پرداخته است.
در واقع دو حوزه کاری مربوط به آن، تولید و فروش عمده انواع پایه چراغ می باشد که منجر به جلب خریداران بسیاری شده است.
در هر حال باید اظهار داشت که این مرکز به عنوان یکی از فعال ترین و با تجربه ترین مراکز تولیدی انواعی از این ابزار کاربردی در نمونه های مختلفی همچون پایه چراغ کلاسیک ۴۰ سانت شناخته شده است.

بنا براین هر یک از مشتریان عمده و از جمله شما می توانید این پایه چراغ بسیار مناسب را در حجم بالا سفارش نمایید.
همچنین این امکان نیز در اختیارتان قرار گرفته تا اگر سایز سفارشی ای را مد نظر دارید، به کارشناسان مجموعه سپرده تا آن را به تولید کنندگان ارجاع دهند.
در این صورت حق انتخاب با شما بوده و می توانید بهترین پایه چراغ سفارشی و دلخواه ترین آن ها را از آن خود سازید.

فروشنده عمده پایه چراغ لوکس

 

فروشنده عمده پایه چراغ لوکس

پایه چراغ لوکس در گروه پایه چراغ های دکوراتیو جای گرفته که مدل ها و طرح های فوق العاده چشم نوازی را در خود گنجانده است.
این پایه چراغ ها بیش از آنکه از جنبه نوردهی مورد اهمیت باشند، از منظر تزئینی دارای اهمیت و ارزش بوده و بنا براین با نصب آن ها در هر فضایی می توان نتیجه بسیار خوبی را دید.
گفتنی است که پایه چراغ های لوکس که کاربرد بسیار زیادی را دارا می باشند، مخاطبان زیادی را نیز جذب خود ساخته و بدین جهت از پایه چراغ های بسیار پرفروش نیز به شمار می آیند.
اما برای اینکه هر یک از خریداران و شما نیز بتوانید بهترین پایه چراغ های لوکس و چشمگیر را با بروز ترین مدل ها و مقاوم ترین جنس و سایر مشخصات برتر مورد تهیه قرار دهید، نیاز است تا از طریق فروشندگان عمده ای که اعتبار کافی در حوزه خرید و فروش را کسب کرده اند، اقدام کنید.
در این صورت می توانید انواعی از این پایه چراغ ها را با مشخصات ذکر کرده سفارش داده و در آخر به رضایت کافی دست پیدا کنید:

 • پایه چراغ های لوکس یک طرفه
 • پایه چراغ های لوکس دو طرفه

عرضه مستقیم پایه چراغ کوتاه در سراسر کشور

 

عرضه مستقیم پایه چراغ کوتاه در سراسر کشور

پایه چراغ ها از اندازه های متعددی تشکیل یافته اند که یکی از پر مخاطب ترین آن ها، پایه چراغ کوتاه می باشد.
در واقع این پایه چراغ به عنوان پایه چراغ فانتزی شناخته شده و جلوه خاص و زیبایی را به خود اختصاص داده است.

اما برای اینکه از این پایه های تزئینی و بسیار خوب به شکل مطلوبی بهره مند شوید، می توانید درخواست های خود را به مراکز عرضه مستقیم سپرده تا با بهترین قیمت تهیه شان نمایید.
قابل ذکر است این مرکز که فعالیت در حوزه فروش را نیز دارا می باشد، از مراکز عرضه مستقیم انواع پایه چراغ از جمله پایه چراغ های کوتاه به شمار رفته که می توانید توسط آن از سفارش بدون واسطه و کاملا مقرون به صرفه محصولات مورد نیازتان به خوبی برخوردار گردید.

ارائه کننده پایه چراغ کلاسیک با ارزان ترین قیمت

 

ارائه کننده پایه چراغ کلاسیک با ارزان ترین قیمت

فروش پایه چراغ کلاسیک از طریق مرکز پیش رو موجب شده تا مشتریانی که در نقاط مختلف کشور حضور دارند؛ بتوانند به راحتی این مدل پرفروش را سفارش داده و تحویل بگیرند.
همچنین توسط ارائه کنندگان پایه چراغ کلاسیک، امکان عرضه این پایه ها با ارزان ترین قیمت که در نتیجه ی تخفیفات عمده به وجود می آیند، وجود داشته و در نهایت مشتریان گرامی خواهند توانست مدل درخواستی خود را با صرف کمترین هزینه تهیه نمایند.

اما در توضیحی بیشتر از پایه چراغ های کلاسیک باید گفت که این پایه ها هر چند فاقد مدل ها و طرح های فانتزی یا خاصی می باشند؛ اما به دلیل سادگی ای که با خود به همراه دارند، همواره از جلوه مناسب و مورد پسندی برخوردار بوده و همچنین مقاومت بسیار خوبی را هم در آن ها می توان دید.
این نکته را نیز باید اضافه کرد که این پایه چراغ ها از قیمت کمتری نسبت به پایه چراغ های مدرن بهره برده اند که همین امر انگیزه خریداران را برای خرید آن تقویت کرده است.

خریدار پایه چراغ مردم و کلاسیک ۴۰ سانت

 

خریدار پایه چراغ مردم و کلاسیک 40 سانت

اگر خریدار پایه چراغ هستید و واقعا عزمتان را برای خرید این ابزار جزم کرده اید،می توان دو پایه چراغ مدرن و پایه چراغ کلاسیک را به شما پیشنهاد داد.
با پایه چراغ کلاسیک که در بخش قبل آشنایی یافتید؛ اما پایه چراغ مدرن، مختص خریدارانی است که به طرح و مدل به کار رفته در این ابزار نیز توجه بسیاری نشان می دهند.
در واقع ارجحیت آن ها جهت انتخاب پایه چراغ، مدل های فانتزی موجود در پایه چراغ می باشد.
در نتیجه به نظر می  رسد که پایه چراغ مدرن برای این دسته از خریداران، گزینه مناسبی باشد.

حالا چه خریدار پایه چراغ مدرن باشید و چه خریدار پایه چراغ کلاسیک، می توانید بلافاصله و در عرض مدت زمان کوتاهی، انواعی از آن ها را در سایز های مختلف از جمله در سایز ۴۰ سانت سفارش داده و با چنین مشخصاتی تحویل بگیرید:

 • انواع پایه چراغ با رنگ های فوق العاده زیبا و ثابت مانند رنگ کوره ای، رنگ اپوکسی و …
 • انواع پایه چراغ در مدل های یک طرفه و دو طرفه
 • انواع پایه چراغ به همراه با کیفیت ترین متریال تشکیل دهنده

خرید اینترنتی پایه چراغ در بازار تهران

 

خرید اینترنتی پایه چراغ در بازار تهران

خرید پایه چراغ از بخش های مختلفی از کشور به صورت حضوری امکانپذیر می باشد که یکی از این بخش ها، بازار بزرگ تهران می باشد.
در این بازار که منبعی سرشار از انواع محصولات و کالاهای مورد نیاز خریداران می باشد؛ می توان انواعی از پایه چراغ ها را نیز مورد خریداری قرار داد.
همچنین مراکز فعال در این بازار، برای اینکه امکان خرید راحت تری را برای خریداران سراسر کشور به وجود آورند؛ به فروش آنلاین محصولات خود از طریق سایت های معتبر و باتجربه نظیر این مجموعه پرداخته اند.
بنا براین مجموعه مورد نظر که افتخار همکاری با برخی از مراکز فروش دیگر در بازار تهران را دارد، می تواند از عهده پاسخگویی به خریدارانی که می خواهند به خرید اینترنتی پایه چراغ بپردازند، به خوبی و به سرعت برآید.

بازار فروش پایه چراغ ۴۰ سانت و ۷۰ سانت

 

بازار فروش پایه چراغ 40 سانت و 70 سانت

در بازار فروش پایه چراغ، دو نمونه از پایه چراغ های ۴۰ و ۷۰ سانت که قبل تر نیز به آن ها اشاره کردیم، هستند که با حجم بالایی از مخاطبان و خریداران روبرو گشته اند.
این پایه چراغ ها به دلیل ارتفاع کم یا کوتاهی که دارند؛ به عنوان پایه چراغ های چمنی مورد کاربرد قرار گرفته و در چنین فضاهایی به وفور از آن ها مشاهده می شود:

 • پارک های مختلف
 • باغ
 • باغچه های شهری و غیر شهری
 • حیاط برخی از ویلاها

نکته ای که در خصوص این پایه ها می توان ذکر کرد، این است که به دلیل سایز کوچک تری که دارند؛ قیمت فروش کمتری را هم به خود اختصاص داده اند.
شاید یک دلیل عمده هجوم خریداران به این پایه چراغ ها، همین عامل باشد.

جدیدترین پایه چراغ های کلاسیک در ایران

جدیدترین پایه چراغ های کلاسیک در ایرانپایه چراغ های کلاسیک عموما در مناظر یا محیط هایی که در آن جنبه تزئیناتی چندان اهمیتی ندارد؛ مورد نصب و کابرد قرار می گیرند.
مثلا خیابان های شهری، بزرگراه ها و فضاهای این چنینی بیشترین میزان استفاده را از اینگونه پایه چراغ ها به عمل می آورند.
در واقع پایه چراغ کلاسیک در دسته پایه چراغ های ساده جای گرفته که از منظر کاربردی که همان جریان نوردهی باشد؛ بسیار مورد اهمیت می باشند.

در هر حال برای شما که به دنبال جدید ترین پایه چراغ های کلاسیک می گردید؛ مراجعه به همین مرکز و مراکز معتبر مشابه آن که در ایران بسیار گسترش پیدا کرده اند، پیشنهاد می شود.
تاکید ما بر روی مراکز معتبر به خاطر خود شما می باشد که بتوانید بهترین نتیجه از خرید را حاصل نمایید.
وگرنه چه بسا مراکز فروشی که این پایه ها را به فروش می رسانند.

لیست قیمت روز باکیفیت ترین پایه چراغ کلاسیک

 

خریدار چراغ چمنی و باغچه ای بصورت عمده ای

قیمت پایه چراغ با توجه به عوامل بسیاری قابل مشخص شدن برای فروش می باشد.
برای مثال نوع کیفیت در این پایه ها می تواند بیانگر درجه قیمت آن باشد.

در این زمینه می توان به باکیفیت ترین پایه چراغ های کلاسیک که خواهان بسیاری را دارا می باشند، اشاره کرد.
این گروه از پایه ها عموما از جنس آلومینیومی یا پایه چراغ گالوانیزه بوده و با رنگ کوره ای نیز مزین شده اند, در برگیرنده کیفیت بالایی می باشند.

به همین جهت انتظار می رود که لیست قیمت روز این ابزار نیز بالا باشد.
در حالت کلی با افزایش کیفیت، قیمت افزایش یافته و بر عکس.

شرکت فروش پایه چراغ چمنی، پارکی باغی و خیابانی

 

فروش پایه چراغ پایه 40 سانت کلاسیک

از طریق این شرکت تولید و فروش انواع پایه چراغ و شرکت های مشابه؛ می توانید هر یک از پایه چراغ های درخواستی خود را با کیفیتی ملموس و البته قیمتی واقعا مناسب، حتی در مورد پایه چراغ های با کیفیت، سفارش داده و دریافت نمایید.
تمامی پرسنل حاضر در این شرکت و شرکت های معتبر دیگر، در تلاش هستند تا پاسخ مناسبی را به سفارشات شما داده و هر آنچه که مد نظرتان است را به بهترین شکل برایتان مهیا نمایند.
بنا براین هر یک از انواع این پایه چراغ ها را که طلب نمایید؛ در اسرع وقت و با بهترین ویژگی های کمی و کیفیتی، مقابلتان ظاهر خواهند شد:

 • پایه چراغ خیابانی
 • پایه چراغ باغی
 • پایه چراغ حیاطی
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی رمضانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129511334
mobile icon شماره موبایل: 09151061334
instagram icon اینستاگرام: elin.light
facebook icon فیس بوک: elin.lighting
twitter icon توئیتر: elin_company
pinterest icon پینترست: elincompany
linkedin icon لینکدین: elinlightcompany
tumblr icon تامبلر: elin-company
email icon پست الکترونیکی: ElinLightingGroup@gmail.com
email icon پست الکترونیکی: info@elinlighting.com
url icon آدرس سایت: www.elinlighting.com

مطلب پیشنهادی

قیمت چراغ باغی

قیمت چراغ باغی

دیدگاهتان را بنویسید